Blog

12 września 2019

Jak wybrać dobry skup aut we Wrocławiu

Po kilku latach nadchodzi ten moment, w którym podejmujemy decyzję o sprzedaży naszego samochodu. Wówczas stajemy przed sporym dylematem dotyczącym sposobu przeprowadzenia takiej transakcji. Sprzedać auto znajomemu czy może skorzystać z oferty komisu? Tymczasem równie dobrym, a niekiedy nawet lepszym rozwiązaniem okazuje się wizyta w miejscowym skupie aut. Tutaj bardzo przydatna będzie wiedza o tym, jak wybrać dobry skup aut, który zapewni najlepszą ofertę. Na co trzeba więc zwrócić uwagę?
27 marca 2019

Skup aut dostawczych Wrocław

Szybka sprzedaż auta za gotówkę jest możliwa. Wystarczy jedynie wpisać w Google skup aut Wrocław i sprawdzić ile firm zajmuje się szybkim skupem samochodów za gotówkę. 
24 marca 2019

Autokomis Wrocław

Zastanawiasz się nad sprzedażą auta. Chcesz to zrobić szybko i najlepiej za gotówkę. Pierwsze co przychodzi Ci na myśl to wpisane w Google wyrażenia Autokomis Wrocław i wyszukanie miejsc w których można sprzedać auto.
19 marca 2019

Czy warto oddać auto w rozliczeniu u dilera?

Kupujesz zupełnie nowy samochód w salonie samochodowym? Diler proponuje, że odkupi Twój samochód używany w rozliczeniu?
16 marca 2019

Skup aut Legnica – który wybrać?

Obecnie w każdym polskim mieście działa kilka lub kilkanaście skupów aut. Jest to dość wygodne bo możemy sprzedać samochód szybko i od ręki otrzymać gotówkę.
15 marca 2019

Skup aut Luksusowych

Kiedyś skup aut kojarzony był jedynie z firmami które prowadziły skup aut w każdym stanie przeważnie takich których nie chciał kupić nikt inny ze względu na ich zły stan techniczny. Wiele osób korzystało z tego rozwiązania ponieważ sprzedaż samochodu w kiepskim stanie jest trudnym zadaniem.
20 listopada 2018

Skup aut Wrocław – CENNIK

Sprzedaż auta w skupie aut to nie jest opcja dobra dla wszystkich. Od tego trzeba zacząć zwłaszcza gdy mamy napisać coś o cenach jakie proponują skupy aut nie tylko we Wrocławiu. Skupy aut proponują ceny niższe niż rynkowe co jest zrozumiałe. W większości przypadków ceny jakie oferują firmy typu skup aut we Wrocławiu to ok 70-80% ceny rynkowej auta.