Blog

27 marca 2019

Skup aut dostawczych Wrocław

Szybka sprzedaż auta za gotówkę jest możliwa. Wystarczy jedynie wpisać w Google skup aut Wrocław i sprawdzić ile firm zajmuje się szybkim skupem samochodów za gotówkę. 
24 marca 2019

Autokomis Wrocław

Zastanawiasz się nad sprzedażą auta. Chcesz to zrobić szybko i najlepiej za gotówkę. Pierwsze co przychodzi Ci na myśl to wpisane w Google wyrażenia Autokomis Wrocław i wyszukanie miejsc w których można sprzedać auto.
19 marca 2019

Czy warto oddać auto w rozliczeniu u dilera?

Kupujesz zupełnie nowy samochód w salonie samochodowym? Diler proponuje, że odkupi Twój samochód używany w rozliczeniu?
16 marca 2019

Skup aut Legnica – który wybrać?

Obecnie w każdym polskim mieście działa kilka lub kilkanaście skupów aut. Jest to dość wygodne bo możemy sprzedać samochód szybko i od ręki otrzymać gotówkę.
15 marca 2019

Skup aut Luksusowych

Kiedyś skup aut kojarzony był jedynie z firmami które prowadziły skup aut w każdym stanie przeważnie takich których nie chciał kupić nikt inny ze względu na ich zły stan techniczny. Wiele osób korzystało z tego rozwiązania ponieważ sprzedaż samochodu w kiepskim stanie jest trudnym zadaniem.
20 listopada 2018

Skup aut Wrocław – CENNIK

Sprzedaż auta w skupie aut to nie jest opcja dobra dla wszystkich. Od tego trzeba zacząć zwłaszcza gdy mamy napisać coś o cenach jakie proponują skupy aut nie tylko we Wrocławiu. Skupy aut proponują ceny niższe niż rynkowe co jest zrozumiałe. W większości przypadków ceny jakie oferują firmy typu skup aut we Wrocławiu to ok 70-80% ceny rynkowej auta.