Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skup aut Gorzów wielkopolski
poszukujemy informacji o dobrych skupach aut w Gorzowie. Jeśli ktoś coś słyuszał proszę się podzielić
Odpowiedz
W Gorzowie miałem sprzedać ale ostatecznie firm mi zapropomowała dużo niższą cenę niż przez telefon. Pojechałem do Wrocławia i tam jest znacznie lepszy wybór. Sprzedałem w takiej cenie jak chciałem bez problemów
Odpowiedz
Dokładnie jeśli sprzedaż w skupie aut to tylko we Wrocławiu ale tam też nie każdy skup. Są tylko może 2-3 dobre skupy samochodów
Odpowiedz
Osobiście nie wiem czy w Gorzowie znajdziesz coś sensownego zwłaszcza jeśli masz auto trochę nowsze. Z nowymi autami opłaca się poszukać skupu aut nawet trochę dalej od domu
Odpowiedz
Rok temu mój brat sprzedawał auto właśnie w jakimś skupie samochodów we Wrocławiu. Obecnie nazwy nie pamiętam - zapytam i edytuje post. Generalnie pojechał do Wrocławia bo tam jest jakaś lepsza większa firma która robi skup aut i proponuje normalne ceny. Normalne ceny w skupie aut to trochę niższe niż rynkowe ale nie starają się znacznie zbijać cen. Sprzedał bez problemu w umówionej cenie więc firmę polecał. Z ceny nie można powiedzieć, że był zadowolony do końca bo wiadomo, że zawsze można dostać więcej ale w skupie na to nie ma co liczyć. Docelowo jednak sprzedawł w jakiejś tam cenie a później mówił, że ten skup jeszcze sprzedawał jego samochód przez 3 miesiące i docelowo sprzedał pewnie w podobnej cenie jak kupił. Tak więc nie wyszedł na tym najgorzej, sam też próbował sprzedawać samochód samodzielnie chyba z 2 miesiące ale miał dość ludzi którzy zawracali głowę a nie mieli kasy.
Odpowiedz
Skupów jest sporo ale jeśli masz auto krajowe to najlepiej udaj się do https://superautomarket.pl/o-nas/ wiele osób pisało, że za auta krajowe u nich najlepsze stawki. Jak masz sprowadzane też skupują ale tutaj nie wiem czy dostaniesz dobrą cenę. Ogólnie ten skup aut ma bardzo dobre opinie
Odpowiedz
Trudno mi uwierzyć, że w takim mieście jak Gorzów Wielkopolski nie ma dobrego skupu aut i trzeba jechać aż do Wrocławia
Odpowiedz
Jechać nie musisz, jedziesz bo masz lepsze ceny. Jak ci odpowiadają ceny w Gorzowie to skupy też są i sprzedaż
Odpowiedz
Jest i u nas dobra firma http://www.skupaut-lubuskie.pl/ - kupują co prawda tylko auta nowsze ale ceny mają bardzo ok.
Odpowiedz
Rozmawia się z nimi dość dobrze, zobaczymy jak wrażenia na miejscu
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

About Us
    Write About your Forum and stuff where this theme is Placed Just I am trying to extend the paragraphs to make some nice looking lines. But you can write about your forum lol. Like what your forum have special and all. or just leave what i have written if you don't like to write much..