Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skupy aut Wrocław - Lista i Opinie
Nie, ale to znana firma działa w kilku krajach. prowadzą to na poważnie na dużą skale a nie lokalnie więc gdzie jak nie tam dostaniesz dobrą cenę za auta
Odpowiedz
Czy ktoś może próbował sprzedać auto u dilera BMW. Chodzi oczywiście o szybką sprzedaż za gotówkę a nie zostawienie auta w rozliczeniu. Podobno jest taka możliwość ale do Wrocławia mam trochę km. Może ktoś podpowie jakie opinie są na ten temat albo może ktoś próbował?

Z tego co wiem macie tam teraz już 2 salony?
BMW Inchcape Wrocław
aleja Karkonoska 61, 53-015 Wrocław

oraz

BMW TEAM
Adres: Wrocławska 56, 55-095 Długołęka
Odpowiedz
Nie sprzedasz u żadnego dilera czy to Bmw czy Audi czy Mercedes żadnego samochodu używanego w dobrej cenie. Jakiś czas temu znajomy pracował w jednej z marek premium i dokładnie mi mówił jak to wygląda gdyż sam myślałem, że dzięki temu że tam jest sprzedam sobie auto do ich skupu w dobrej cenie.

Jeśli chodzi o skup aut w salonach to oni traktują to jako zło konieczne. Oczywiście jak zadzwonisz i chcesz się umówić na sprzedaż auta to muszą ładnie powiedzieć, że jest to możliwe i nawet telefonicznie zaproponować sensowne widełki cenowe no bo w końcu masz auto ich marki. Na miejscu jednak technika polega na maksymalnym zbiciu ceny a nawet jeśli to możliwe to odmówieniu kupna samochodu jeśli oczywiście nie chcesz go sprzedać w beznadziejnie niskiej cenie. Salony po pierwsze wolą brać w rozliczeniu auta jak ktoś kupuje nowe - wówczas mają duże szanse, że klient zaaferowany kupnem nowego auta odda stare za bezcen albo przycinają na nowym tak dużo, że nawet mogą odkupić stare auto klienta drożej, po drugie mają dość niewielkie parkingi i po prostu nie ma gdzie trzymać tych aut. Jeśli masz auto starsze niż 5 lat to wręcz mają nakaz odkupywania tych aut w maksymalnie niskich cenach.
Odpowiedz
Spróbuj napisać do www.superautomarket.pl wiele osób pisze, że daja lepsze ceny niż salony w rozliczeniu. Zresztą na ich stronie sami też tak piszą
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

About Us
    Write About your Forum and stuff where this theme is Placed Just I am trying to extend the paragraphs to make some nice looking lines. But you can write about your forum lol. Like what your forum have special and all. or just leave what i have written if you don't like to write much..