SKUP AUT FAQ

Jakie samochody skupuje skup aut Wrocław?

Skup aut Wrocław przyjmuje pojazdy osobowe i dostawcze z lat 2010-2019 w każdym stanie bez względu na producenta. Dzięki temu istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że przyjmiemy na dogodnych warunkach finansowych również Twój samochód!

 

Jakie dokumenty są mi potrzebne aby sprzedać auto do Skup Aut Wrocław?

Konieczne jest posiadanie:

  • dowodu rejestracyjnego,
  • karty pojazdu, o ile została ona wydana,
  • tablic rejestracyjnych,
  • dowodu tożsamości osoby, która oddaje samochód

 

 

Dlaczego warto skorzystać z Skup Aut Wrocław?

Skup samochodów daje możliwość wygodnej, szybkiej i opłacalnej sprzedaży. Pozwala na błyskawiczne zdobycie gotówki i tym samym uniknięcie czasu oczekiwania na kupca. To również możliwość pozbycia się w złym stanie technicznym samochodu

 

Jak to działa?

Transakcja przebiega szybko i bezproblemowo, a zasady współpracy są nieskomplikowane. Wystarczy tylko wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie internetowej, podać w nim informacje dotyczące sprzedawanego pojazdu i poczekać na odzew specjalisty Skup aut Wrocław. W możliwie najkrótszym czasie dokona on orientacyjnej wyceny i skontaktuje się z Państwem.

 

 

Jak skup aut Wrocław wycenia samochody?

Skup aut współpracuje z wykwalifikowanym rzeczoznawcą, który dokonuje uczciwej wyceny. Podstawą jest zawsze formularz zgłoszeniowy, w którym zamieszczone zostają niezbędne informacje dotyczące środka transportu – na ich podstawie podajemy szacunkową cenę, którą będziemy w stanie zapłacić. Szczegółowa wycena ma miejsce w trakcie oględzin, gdzie sprawdzamy stan techniczny, wizualny i wszystkie aspekty, wpływające na wartość pojazdu.