SKUP AUT WROCŁAW WOJ. DOLNOŚLĄSKIE

Czy w skupie aut można korzystnie sprzedać auto? Wyślij zapytanie i przekonaj się sam
Czy warto oddać auto w rozliczeniu u dilera? A może lepiej sprzedać w skupie samochodów
Poszukujesz dobrego skupu aut w okolicy – nie czekaj sprawdź już teraz w naszej bazie który skup aut jest najlepszy

WYŚLIJ ZAPYTANIE DO WSZYSTKICH SPRAWDZONYCH SKUPÓW - WYPEŁNIJ FORMULARZ

Marka:
Model:
Cena: - bez negocjacji
Przebieg:
Poj. silnika:
Rok produkcji:
Email:
Telefon:

Poszukujesz skup aut z woj. dolnośląskiego. Chcesz sprzedać auto szybko ale też w możliwie najlepszej cenie w regionie. Posiadamy w naszej bazie ponad 100 firm z województwa dolnośląskiego oraz Wrocławia prowadzących skup samochodów. Są to firmy które profesjonalnie zajmują się skupem samochodów - SPRAWNYCH które nie są starsze niż 10 lat. Zrzeszamy dilerów aut, salony, autokomisy które oferują szybki skup aut za gotówkę. Jeśli poszukujesz firmy która szybko odkupi Twój samochód za możliwie najlepszą cenę - wykorzystaj nasz formularz i wyślij zapytanie do wielu skupów samochodów jednym kliknięciem.

Skup aut luksusowych, Skup aut dostawczych czy skup drogich aut – sprawdź który skup aut płaci najlepiej za dany rodzaj aut
skup aut wrocław krzyki, skup aut wrocław, skup aut wrocław trzebnicka, skup aut wrocław psie pole, dobry skup aut wrocław

Który skup aut wybrać czyli na co zwrócić uwagę wybierając skup aut

Firm zajmujących się skupem i sprzedażą aut jest bardzo wiele. Na pierwszy rzut oka tego nie widać, jednak wystarczy wpisać w wyszukiwarce Google takie frazy jak skup aut lub skup samochodów aby przekonać się, jak bardzo przesycony jest rynek skupów aut. Są one prowadzone przez różne osoby i cieszą się różną, zwykle niezbyt dobrą opinią. Pierwsza rzecz, na którą warto zwrócić uwagę jest wiarygodność i legalność działania danego skupu aut. Skupy samochodów są prowadzone przez przeróżne osoby. Część skupów i autokomisów działa oczywiście legalnie, niestety duża część z nich to przypadkowe osoby, które często kupują samochody w imieniu osób, których nawet nie widzimy na oczy, a niekiedy zdarza się, że chcą sprzedawać auto w naszym imieniu.

Przyczyny takiej strategii mogą być różne – zwykle chodzi o to, aby nie widnieć w dokumentach, nie płacić podatków itp. O ile fakt prawidłowego rozliczania się z fiskusem przez daną firmę bądź osobę nie powinien nas aż tak interesować, to bezwzględnie powinniśmy zwrócić uwagę, z kim podpisujemy umowę kupna – sprzedaży. Prawidłowo sporządzona umowa kupna – sprzedaży samochodu to gwarancja na to, że jeśli z samochodem będzie działo się coś złego, my nie poniesiemy za to odpowiedzialności. Wystarczy, że osoba, która kupi od nas samochód popełni nim wykroczenie bądź przestępstwo. Jeśli nie będziemy dysponować umową podpisaną przez osobę która oficjalnie kupiła nasze auto może się zdarzyć, że umowa zostanie unieważniona, a tym samym odpowiedzialność za wszelkiego rodzaju zdarzenia zaistniałe po rzekomej sprzedaży auta poniesie dotychczasowy właściciel! Nasz skup aut to legalnie działająca i rzetelna firma.

Każdy samochód kupujemy na podstawie umowy kupna – sprzedaży, która jest zawierana pomiędzy właścicielem auta a naszą firmą. Ponadto podczas dokonywania każdej transakcji dajemy wydruk z CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) aby wzmocnić pewność właściciela o legalności zawartej z nami transakcji. Kolejna, istotna sprawa to treść umowy kupna – sprzedaży. Podpisując umowę należy zwrócić uwagę na to, czy jest to klasyczny wzór umowy dostępnej w Internecie i czy nie zawiera niekorzystnych dla nas zapisów. Znane są nam przypadki gdy jeden z paragrafów na umowie był zmieniony – na przykład po to, aby w myśl umowy koszt opłaty skarbowej (2% ceny zakupy auta) pokrył sprzedający zamiast kupującego. Takie zmiany są tak naprawdę nieskuteczne i niezgodne chociażby z kodeksem cywilnym, jednak stwarza to niepotrzebny problem i zamieszanie. Warto wpisać na umowie godzinę, o której sprzedawany jest samochód.

Istotna jest poprawność danych – wystarczy bowiem, że nie będzie się zgadzać jedna cyfra bądź litera w numerze rejestracyjnym bądź numerze nadwozia, a nie będziemy w stanie skutecznie zgłosić sprzedaży samochodu. Wysyłając zapytanie przez nas formularz wyceny pojazdu masz pewność, że trafi on jedynie do sprawdzonych firm z dobrą opinią na rynku aut używanych - dużych autokomisów czy dilerów aut. Kolejna bardzo ważna kwestia to cena skupu auta. Wiele osób chcących skorzystać z usług firmy handlującej samochodami wychodzi z bardzo błędnego założenia, że propozycje cenowe w różnych skupach samochodów będą zbliżone. Tymczasem wiele „skupów aut” to skupy tylko z nazwy – to bardzo często przydomowi handlarze, dla których handel autami jest dodatkowym sposobem na dorobienie do pensji. Nierzadko są to również nie mogące znaleźć pracy osoby obcej narodowości, dla których to jedyny sposób na życie. Ze względu na niewielką ilość kupowanych i sprzedawanych w miesiącu samochodów osoby takie chcą zapłacić za auto jak najmniej – oferowane przez nich ceny skupu bardzo rzadko przekraczają 50% wartości auta.

ZALETY SPRZEDAŻY W SKUPIE AUT

 • Sprzedajesz auto od ręki
 • Auto nie traci na wartości
 • Sprzedajesz samochód legalnie działającej firmie
 • Natychmiast otrzymujesz przelew lub gotówkę
 • Nie musisz martwić się o sprzedaż
 • Wszystko zajmuje 30 min i masz problem z głowy

W NASZEJ BAZIE ZNAJDZIESZ

 • skupy aut luksusowych
 • skupy aut nie starszych niż 10 lat
 • firmy kupujące samochody sprawne w najlepszych cenach
 • skupy aut z każdego miasta w Polsce
 • liderów w branży samochodowej
 • firmy z dobrą reputajcą i opiniami
 • skupy aut gwarantujące najwyższe ceny

Opinie naszych klientów

Kontakt

email: biuro@skupaut-ranking.pl
tel. 577 187 052

O firmie

Skup aut Ranking to platforma która w szybki i skuteczny sposób pozwala zlokalizować najlepszy skup aut używanych w okolicy. Zrzeszamy setki dilerów aut z całej Polski, posiadamy w bazie także kilka firm które oferują skup aut luksusowych w najlepszych cenach w UE. Dzięki nam szybko i korzystnie znajdziesz partnera do zakupu każdego auta czy to bardzo typowe auto rodzinne czy drogie i luksusowe auto niszowe.